На Волині більшість безробітних - жінки

На Волині більшість безробітних - жінки, Мирослава Бицька

На Волині скоротилася кількість безробітних. На кінець жовтня вона становила 6,5 тис. осіб. Левову частку з яких становлять жінки, майже 64,2%. Безробітних чоловіків зареєстровано менше в порівнянні з жінками: 0,7% проти 1,3%.

Про це повідомляє прес-служба обласного центру зайнятості.

Безробітними залишається багато молодих людей. Так кількість осіб до 35 років становить 37,3 % від загального показника безробіття в регіоні. 

Значно зменшилося безробіття серед сільського населення в порівнянні з минулим роком. Так у сільській місцевості області зареєстровано 2,3 тис. осіб, що на 32,6% менше. У містах у центрах зайнятості стоїть 4,2 тис. осіб, що на 7,9% менше, ніж минулого року. 

Відповідно до статистичних даних, рівень безробіття вищий у містах, ніж у селах. Мовою цифр це буде співвідношення: 0,8% сільського населення проти 1,2% міського.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у жовтні, склала 6,5 тис. осіб. Середній розмір виплаченої допомоги становив 2382 грн, що дорівнює 64,0% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, за жовтеньзменшилась на 116, або на 2,8%, і на кінець місяця становила 3957 одиниць

Навантаження зареєстрованих безробітних на однувакансію становило, як і місяць тому, 2 особи.

безробіття показник виплати кількість
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі