• Головна
  • Луцький пивзавод «Земан»: пий справжнє!*
17:27, 13 грудня 2018 р.

Луцький пивзавод «Земан»: пий справжнє!*

Луцький пивзавод «Земан»: пий справжнє!*

Луцький пивзавод «Земан» є одним із найстаріших підприємств харчової промисловості в Україні. Виробництво було засноване ще у 1888 році чеським пивоваром Вацлавом Земаном і у 2018 році пивзавод святкував 130 років своєї діяльності.

Тут виробляють непастеризоване пиво виключно з натуральної сировини, спеціально культивованих на заводі дріжджів та лише з використанням традиційної технології пивоваріння. 

Починаючи з 2016 року здійснюється модернізація виробничих потужностей, приміщень та резервуарів для зберігання, що дозволяє виготовляти ще більше смачного та якісного пива. Як результат цього, з червня 2017 року було встановлено та запущено повністю нову лінію розливу пива замкнутого циклу в ПЕТ пляшку об’ємом 1 та 2 літри, а  з серпня 2018 року, на постійній основі, налагоджено лінію з виробництва пива «Земан» в скляній тарі об’ємом 0,5 літри.

Зовсім недавно на заводі «Земан» відновили виробництво пива сорту «Доппельбок», а також на основі природних компонентів створили абсолютно новий сорт «Старий Лучеськ».

Для «Доппельбока» характерні насичений смак з гірчинкою і тонкий аромат, що досягається використанням ароматичного та гіркого сортів хмелю. Його виготовляють лише з елітних сортів ячмінного солоду. Пиво має насичений янтарний колір.  Масова частка сухих речовин у початковому суслі 16%. Вміст спирту: не менше – 5,3% об.

Сорт «Старий Лучеськ» варять за стародавнім баварським рецептом, але при цьому використовують сучасне високотехнологічне обладнання. Таке пиво досить м’яке, має золотистий колір, приємний аромат хмелю та справжній смак живого пива. Масова частка сухих речовин у початковому суслі – 12,5%. Вміст спирту: не менше – 4,3% об.

Варто зазначити, що пиво «Земан» відоме не лише на території Волинської області, але й далеко за її межами. Про це свідчать позитивні відгуки споживачів з інших регіонів, а також високі досягнення на щорічному конкурсі пива, який організовує АТ «Укрпиво».

Там торгова марка «Земан» отримала ряд нагород, а саме:

  • Срібна медаль за високу якість світлого пшеничного нефільтрованого непастеризованого пива «ЗЕМАН Пшеничне»
  • Срібна медаль за високу якість світлого пива «ЗЕМАН Преміум»
  • Бронзову медаль за високу якість світлого пива «ЗЕМАН Доппельбок»
  • Бронзову медаль за високу якість світлого пива «ЗЕМАН Традиційне»

Окремо слід відзначити те, що колектив пивзаводу «Земан» не збирається зупинятися на досягнутому й надалі продовжує роботу з покращення смакових якостей пивної продукції ТМ «Земан», а також підвищення стандартів виробництва для задоволення потреб найвибагливіших споживачів.

Користуючись нагодою, Луцький пивзавод «Земан» вітає всіх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами і запрошує спробувати наш хмільний напій, який можна придбати як в звичайних продуктових магазинах, так і в спеціалізованих магазинах ТМ «Земан».

Пивзавод знаходиться за адресою:

м. Луцьк, вул. Винниченка, 69

Контакти:

+38(099) 322-64-80 - відділ продажу

+38(0332) 278-49-62

Сайт:

zeman.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пиво #пивзавод #земан #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...