![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
15:18, 4 січня 2019 р.
На Волині за добу зафіксували 12 крадіжок
![На Волині за добу зафіксували 12 крадіжок На Волині за добу зафіксували 12 крадіжок](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Волині поліцейські за добу розкрили 12 крадіжок майна.
Так, в Шацькому районі 23-річний місцевий житель викрав із гаража 47-річного односельця електроінструменти, вартістю 4 тис. грн, - інформує ГУНП у Волинської області.
У Ковелі раніше судимий 33-річний місцевий житель викрав у волинянина велосипед, а в селищі Колки Маневицького району зловмисник незаконно заволодів електромотором із пилорами.
Загалом зловмисники викрали у громадян різноманітних речей на понад 14 тис. грн.
Поліцейські встановили особи зловмисників. За усіма фактами крадіжок тривають досудові розслідування. Санкція ч. 3 ст. 185 (крадіжка поєднана із проникненням) Кримінального кодексу України передбачає, зокрема, до шести років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...