• Головна
  • У Луцьку запровадили нові тарифи на тепло
17:30, 23 січня 2019 р.

У Луцьку запровадили нові тарифи на тепло

У Луцьку  запровадили нові тарифи на тепло

З 23 січня для ТзОВ «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь» та ТзОВ «Енергозбереження Волинь» діятимуть нові тарифи на теплову енергію.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 23 січня. Члени виконкому ухвалили проекти рішень про становлення тарифу на теплову енергію, що виробляється ТзОВ «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь» та про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється ТзОВ «Енергозбереження Волинь».

З 23.01.2019 встановили товариству з обмеженою відповідальністю «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь» тариф на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету в розмірі 1725,74 грн за 1 Гкал (з ПДВ).

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергозбереження Волинь» виробляє теплову енергію з використанням твердого палива (пелети) та постачає її для потреб опалення Луцького ВПУ будівництва і архітектури на вулиці Потебні, 52 (в тому числі гуртожиток), Головного управління Національної поліції у Волинській області, що знаходиться на вулиці Винниченка, 11.

Відповідно до ст.20 Закону України «Про теплопостачання», тариф на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел енергії встановлюється на рівні 90% від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з виростанням природного газу для потреб визначеної категорії споживачів у Волинській області, який визначається Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України на кожний квартал.

Так, середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу у Волинській області станом на 26 грудня 2018 року для потреб населення становить 1493,00 грн за 1 Гкал (без ПДВ), для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету — 1597,91 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Товариству з обмеженою відповідальністю «Енергозбереження Волинь» встановили з 23.01.2019 тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для:

- потреб населення (гуртожиток) в розмірі 1612,44 грн за 1 Гкал (з ПДВ);

- потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету в розмірі 1725,74 грн за 1 Гкал (з ПДВ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк #тарифи на тепло #підприємство
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...