• Луцькі плавці вибороли медалі в Люксембурзі
16:00, 26 січня 2019 р.

Луцькі плавці вибороли медалі в Люксембурзі

Вихованці луцької спеціалізованої  дитячо-юнацької  спортивної школи олімпійського резерву плавання  вибороли призові місця на міжнародних змаганнях «LEN SWIMMING CUP», які проходять в Люксембурзі 25-27 січня.

Про це йдеться на сторінці Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у Фейсбук.

В перший день наші спортсмени в складі збірної команди України вибороли срібну та бронзову медалі: Ткачук Максим (тренер Володимир Самчук) зайняв 2 місце на дистанці 50 метрів батерфляй, Ілля Петрочук (тренер Олександр Сологуб) зайняв 3️ місце на дистанції 100 метрів на спині.

У повідомленні зазначили, що за звання, особисті рекорди та медалі у міжнародному турнірі змагаються 126 спортивних клубів та 26 команд-учасниць Світу та Європи.