![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:00, 27 січня 2019 р.
150 мільйонів на приєднання споживачів до електромереж на Волині
![150 мільйонів на приєднання споживачів до електромереж на Волині 150 мільйонів на приєднання споживачів до електромереж на Волині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Виконавця будівельно-монтажних і налагоджувальних робіт для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовників до електричних мереж на Волині визначать у результаті відкритих торгів за трьома лотами.
Замовником робіт виступило ПрАТ «Волиньобленерго». Так, лот № 1 передбачає закупівлю будівельно-монтажних і налагоджувальних робіт для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовників до електричних мереж на території Ратнівського, Любешівського, Камінь-Каширського, Старовижівського, Любомльського, Ковельського та Турійського районів. Очікувана вартість – 54 мільйони гривень. Аукціон розпочнуть 12 лютого.
У рамках лоту № 2 планують витратити 51 млн грн на роботи на території Нововолинська, Володимир-Волинського, Іваничівського, Локачинського, Горохівського, Луцького районів.
Лот № 3 передбачає роботи на суму 48 мільйонів гривень на території Луцька, Маневицького, Рожищенського та Ківерцівського районів. Термін виконання робіт – протягом року.
Технічне завдання передбачає будівництво повітряних ліній, кабельних ліній, заміну та будівництво трансформаторних підстанцій, влаштування ізольованих відгалужень тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...