• Головна
  • Чи перенесуть День міста Луцька
15:00, 28 січня 2019 р.

Чи перенесуть День міста Луцька

Чи перенесуть День міста Луцька

У Луцьку планують перенести святкування Дня міста, проте не всі депутати розділяють таку пропозицію.

Про це йшлося у понеділок, 28 січня, під час засідання комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Депутат Тарас Шляхтич поцікавився, як проводили опитування та серед яких верств населення. Начальник відділу зв’язків із громадськістю Олена Макарова повідомила, що відповідне доручення про проведення опитування підписав Григорій Пустовіт.

«Були розроблені анкети, які розповсюдили на всі галузі. Ми отримали такі результати. Розрив дуже невеликий», – зауважила вона.

Так, анкети роздавали працівникам комунальних підприємств, відвідувачам ЦНАПу, департаменту соцполітики, підприємцям.

Натомість депутат Павло Данильчук наголосив, що є зауваження щодо способу опитування.

«До того ж, я знаю, що працівників змушували опитувати людей. Ця анкета була маніпулятивною. Ми робимо величезну помилку, що нашвидкуруч хочемо затвердити День міста», – відзначив обранець громади.

Депутат Богдан Богонос повідомив, що утримуватиметься від голосування за перенесення Дня міста, адже під час експериментального проведення його у вересні людей було значно менше, аніж учасників різноманітних дійств.

Натомість депутат Юлія Дацюк відзначила, що без конкретної дати святкування Дня міста у Луцьку не можуть спланувати заходи, зокрема, запрошувати відомі гурти. Тому вона закликала якомога швидше ухвалити рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк #День міста #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...