• Головна
  • Жителям Колківської ОТГ презентували проект «Успішна громада»*
12:31, 30 січня 2019 р.

Жителям Колківської ОТГ презентували проект «Успішна громада»*

Жителям Колківської ОТГ презентували проект «Успішна громада»*

Жителям Колківської обєднаної територіальної громади презентували проект «Успішна громада». 29 січня, про його особливості розповіли директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та директор Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ Юрій Корольчук. До обговорення долучився і голова Колківської ОТГ Олександр Палінкевич.

Про те, в чому полягає реалізація проекту і як він допоможе громаді досягти успіху, розповів директор Маневицької філії Волинського обласного центру зайнятості Юрій Корольчук. «Ми не зупиняємося на досягнутому і сьогодні хочемо посилити співпрацю з обєднаними територіальними громадами. Обєднана територіальна громада буде успішною тоді, коли буде створено достатньо робочих місць, коли жителі матимуть хорошу роботу і гідну оплату праці. Цьому ми всіляко сприяємо», – зазначив Юрій Корольчук та наголосив на важливості співпраці з соціальними партнерами в напрямку підтримки реалізації презентованого проекту, повідомляє відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості

«Сьогодні маємо пятдесят обєднаних територіальних громад у межах Волинської області. Відповідно, для нас усіх це нові можливості, нова відповідальність, самостійність у вирішенні питань розвитку території. Робота служби зайнятості – це робота з людьми, які хочуть працювати. Ми хочемо допомогти громаді стати справді успішною, використовуючи всіінструменти, доступні службі зайнятості. Наша мета – задовольнити потреби людей у роботі, задовольнити потреби роботодавців у працівниках і безпосередньо задовольнити потреби самої обєднаної територіальної громади», – розповів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

На важливості реалізації такого проекту та його користі для обєднаних територіальних громад наголосив і голова Колківської ОТГ Олександр Палінкевич. За його словами, сьогодні центр зайнятості став справді сучасною службою, яка надає якісні послуги. «У нас плідна співпраця і, сподіваюся, вона буде продовжуватися», – підсумував Олександр Палінкевич.

Нагадаємо, проект «Успішна громада» реалізовуватимуть від грудня 2018-го року до листопада 2019-го. Його презентація відбулася 5 грудня на базі Боратинської об’єднаної територіальної громади.

У рамках реалізації проекту фахівці служби зайнятості організовуватимуть круглі столи та робочі зустрічі, братимуть участь у розробці стратегії розвитку ОТГ, проводитимуть ярмарки вакансій, тренінги, семінари, профконсультації. Окрім того, здійснюватимуть професійну орієнтацію учнівської молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей, затребуваних для конкретної громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#успішна громада #отг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...