• Головна
  • Як позбутися сміття на міських вулицях
Новини компаній
15:21, 14 лютого 2019 р.

Як позбутися сміття на міських вулицях

Новини компаній

Закрити очі і ніс і швидше пробігти повз сміттєвого майданчика. Знайома реакція на сусідство з сміттєвими контейнерами, чи не так? Можна сортувати сміття, вчасно викидати, але піти від непривабливих контейнерів на вулицях не вдається. Так думають багато. І помиляються! В Україні з'явилася технологія, що дозволяє вирішити сміттєву проблему в містах кардинально - це система підземного збору і зберігання сміття.

Як розповіли в компанії DIASON, яка проектує, виготовляє і встановлює дане устаткування, це абсолютно новий підхід до збору та зберігання сміття в Україні, але в той же час широко поширений в Європі. Інноваційний, екологічний і естетичний одночасно.

Вінниця

Як позбутися сміття на міських вулицях, фото-1

Чернівці

У чому суть ідеї

У спеціальному забетонованому приямку встановлюється гідравлічна система. Її габарити і несуча здатність визначаються розмірами і кількістю сміттєвих контейнерів, які необхідно приховати.

Сама неприваблива частина - сміттєві контейнери - занурюються всередину бункера. На поверхні залишаються тільки урни для скидання сміття. Для спустошення заповнених контейнерів гідравлічна система піднімає контейнери наверх, надаючи доступ для сміттєвоза. Самі урни можуть бути спроектовані під сортування сміття.

От і все. Зверху, на поверхні, у видимій частині - чистота і краса. Кришка люка маскується під «підлогове покриття» міста (бруківку, газон і т.д.). Знизу - герметично закрите сміття.

Переваги

Така система утилізації відходів в умовах міських просторів - це екологічно. Немає ні бруду, ні запаху.

А ще це естетично - сміттєві баки стають частиною міського простору і можуть мати по-справжньому дизайнерський вигляд.

Точки збору сміття більше не приваблюють бездомних.

Забудьте про неприємний запах, про бродячих тварин і птахів, які розтягують відходи на всі боки, щурів та інших шкідників.

Можливості

DIASON може будувати підземні сміттєві майданчики на один, два, три і більше сміттєвих контейнерів. Управління майданчиком здійснюється в автоматичному режимі, за допомогою спеціального пульта .

Майданчик можна оснащувати датчиками наповнення сміття або системами передачі інформації. Тобто, як тільки контейнер заповнився, в диспетчерський пункт надходить відповідний сигнал.

Сміттєві бункери можна оснащувати системами пожежогасіння.

Подібні системи вже отримали своє застосування в декількох містах України.

Подробиці - за посиланням https://diason.com.ua/produkcija/podzemnie-musornie-konteineri/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...