
10:35, 25 лютого 2019 р.
У Луцьку пасажирів тролейбуса обурило куріння водія

У Луцьку водій тролейбуса обурив пасажирів тим, що курив у транспортному засобі.
Про це нас своїй сторінці у Facebook написав луцький журналіст Вадим Панафідін.
З фото та відео видно, що йдеться про водія тролейбуса №15.
«Курити в громадському транспорті новий тренд?! Луцьк, ранок, повний тролейбус людей і пасажири мають нюхати сморід на весь салон від цієї с*отиняки», - написав Панафідін.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
5 червня
08:56
5 червня
20:53
3 червня
22:40
1 червня