![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:34, 7 березня 2019 р.
Волинський футболіст був запрошений до лав молодіжної збірної України
![Волинський футболіст був запрошений до лав молодіжної збірної України Волинський футболіст був запрошений до лав молодіжної збірної України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вихованця Люблинецької ДЮСШ Ковельського району Артема Козака запросили до складу молодіжної збірної України.
Головний тренер «молодіжки» Руслан Ротань оголосив склад збірної на міжнародний турнір в Туреччині, який пройде з 21 по 26 березня, – повідомляє ВолиньSport.
Наша збірна на турнірі зіграє чотири зустрічі проти команд з Естонії, Македонії, Казахстану та Латвії.
У складі команди вперше дебютує гравець Київського «Арсеналу»- Артем Козак. До речі, Артем став другим вихованцем Люблинецької ДЮСШ (перший тренер Юрій Мазур), який запрошений до лав молодіжної збірної України.
Зазначимо, в останньму турі УПЛ Козак вийшов в основному складі (відіграв перший тайм) київського «Арсеналу» та домоміг переграти на виїзді донецький «Олімпік» із рахунком 1:0.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...