![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:44, 7 березня 2019 р.
Як 12 канал вітав своїх працівниць. ФОТО
![Як 12 канал вітав своїх працівниць. ФОТО Як 12 канал вітав своїх працівниць. ФОТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
Весна потрохи вступає в свої права. Міжнародний жіночий день лише завтра, але вже сьогодні, 7 березня, місто захоплює святкова метушня. Й не дивно – усі хочуть встигнути привітати коліжанок з прийдешнім святом.
12 канал – не виняток! Атмосфера свята з’явилася, щойно перша працівниця переступила поріг офісу. Усі жінки сьогодні – особливо гарні. Кожна чепурилася до свята.
Потім привезли квіти. Чоловіки 12 каналу подбали про головний атрибут свята – живі тюльпани. Настільки живі, що ростуть просто в горщиках. За кілька тижнів квіти висадять на клумбі біля офісу, тож вони тішитимуть усіх ще не один сезон. А керівниці проекту Катерині Дулапчій підготували особливий вишуканий букет.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...