• Головна
  • Мінімум один молочарський кооператив діятиме у кожному районі Волині
18:03, 11 грудня 2012 р.

Мінімум один молочарський кооператив діятиме у кожному районі Волині

У 2013 році як мінімум один молочарський кооператив діятиме у кожному районі Волині.Таке завдання поставив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук керівникам райдержадміністрації.

Він зазначив, що об’єднання селян у групи виробників та фінансова підтримка сільськогосподарської кооперації –  таким є логічне продовження втілення ініціативи «Рідне село»,  розробленої цьогорічМіністерством аграрної політики та продовольства України.

 Ініціатива втілюється за двома напрямками: фінансова підтримка фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації. Перший її етап започатковано цьогоріч. Як результат, вперше за 20 років волинські господарі отримали від держави дотації за збереження молодняка великої рогатої худоби та відшкодування витрат за придбання доїльних апаратів. Цьогоріч держава за цими програмами спрямувала  селянам 23,6 млн. грн.

    Пропозиції щодо створення обслуговуючих кооперативів готують сільські та селищні голови та подають заявку в центр «Волиньагропромпродуктивність». За цими пропозиціями Мінагрополітики розробить програму та визначить потребу фінансування для реалізації цього проекту.

Спеціалістами управління агропромислового розвитку Волинської ОДА готується обласна програма підтримки молочних кооперативів у 2013-му.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...