• Головна
  • Колишній заступник директора Федерального агентства з надзвичайних ситуацій США звернувся до українців з відкритим листом
11:00, 29 червня 2019 р.

Колишній заступник директора Федерального агентства з надзвичайних ситуацій США звернувся до українців з відкритим листом

Колишній заступник директора Федерального агентства з надзвичайних ситуацій США звернувся до українців з відкритим листом, фото-1

Екс-заступник директора Федерального агентства з надзвичайних ситуацій США, капітан третього рангу, доктор юридичних наук, українець за походженням Юрій Волошин зі сторінок видання Kyiv Post закликав громадян України підтримати Ігоря Смешка і його політичну партію "Сила і честь" на парламентських виборах.

Звернення до моїх співвітчизників

Як і багатьох інших українських родин, Друга світова війна закинула мою сім'ю далеко від своєї улюбленої України в далекі краї, які я тепер маю честь називати своєю батьківщиною. Хоча я виріс в Сполучених Штатах, Україна з дитинства ніколи не була далекою в моїх думках.

Я розумію, наскільки важкою була ваша життя і як ви хочете миру, процвітання, гідності та безпеки на вашій рідній землі - усі ті чесноти, якими зараз користуються в Європі та Північній Америці. Я не збираюся "інструктувати" вас щодо майбутніх виборів до Верховної Ради. Ви самі можете багато чому навчити мене в плані української політики. Але я завжди вважав це корисним - коли є великий вибір, а ставки великі - розглянути перспективу аутсайдера і фактор, який вплине на моє рішення. І в тій мірі, коли ми поділяємо одні ті ж мрії щодо України, я сподіваюся, цей лист може бути цінним для вас.

Перше, що я хотів би розглянути, - вплив цих виборів на саму природу структури влади України. Останнє, чого потребує Україна, - це єдина політична партія, що домінує і у виконавчій, і в законодавчій гілках влади країни. Влада розбещує, а абсолютна влада - навіть з усміхненим обличчям - корумпує абсолютно. Довірити таку владу партії, яка ледве існувала ще кілька тижнів тому, без будь-якого розуміння того, хто буде "гравцями" і куди вона хоче завести Україну, було б нерозумним для українського майбутнього. Американці, незважаючи на добре розвинену систему стримувань і противаг і незалежну судову систему, нечасто довіряють таку владу своєму уряду. Україна ризикує більше, ніж США.

По-друге, я шукав би партію із здійснюваними альтернативами припинення війни, але без поступок агресору. Єдиною партією, яка пропонує альтернативу, є партія "Сила і честь" генерала Смєшка, яка виступає за Будапештський меморандум як зміну застиглому мінському процесу. Меморандум є єдиним визнаним міжнародним договором, дозволяє Україні скликати прямі чотиристоронні переговори (США, Великобританія, Україна і Росія) про порушення Росією своїх "гарантій" щодо територіальної цілісності і суверенітету України. Росія може ігнорувати Німеччину і Францію, але вона більше поважає договори з США і Великобританією.

По-третє, я шукав би партію, яка виступала (задовго до того, як вона стала політично популярною) за фундаментальну трансформацію соціального, політичного та економічного "порядку" України як ключових речей для її процвітання і зростання. Просте реформування є корисним, але не вирішує проблеми України з тарифами, корупцією, монополіями і олігархічним контролем. Першим випробуванням, яке повинна пройти така партія, є чітке запевнення того, що вона не отримує підтримки від олігархів або тих, хто зіпсований корупцією, включаючи олігархічні або прокремлівські ЗМІ.

По-четверте, я шукав би партію, яка виступає за зміну існуючої системи правління грабіжників-баронів на верховенство права, незалежну і чесну судову владу, конкурентну ринкову економіку, розширення малого і середнього бізнесу, а також стимули для економічного зростання. Такі стимули включають в себе створення робочих місць шляхом модернізації інфраструктури України, земельної реформи та земельних банків, орієнтованих на захист і зміцнення української власності і продуктивності своєї землі, а також забезпечення того, щоб український громадянин був головним бенефіціаром величезних енергетичних ресурсів країни.

І нарешті, (найголовніше) я шукав би партію, яка відмовляється від полеміки і дешевих обіцянок, але дає докладні, серйозні відповіді і рішення, складається з компетентних військових і цивільних фахівців з величезним досвідом і успішним послужним списком на державній службі. Не має цінності та партія, яка дає найбільш приємні обіцянки, але не може або не бажає їх виконувати. Голосувати за таку партію просто марно.

Єдиною партією, яка відповідає всім цим вимогам, є невелика, але цілеспрямована і принципова партія "Сила і честь". Її назва добре саме про себе говорить. Вона заснована людиною, чиї академічні досягнення і кар'єра змусили більшість світових лідерів червоніти. З докторським ступенем з технічних наук і юридичним факультетом він є генералом в запасі, політологом і істориком, високоповажним дипломатом, порадами якого користуються впливові іноземні лідери, вільно володіє п'ятьма мовами, є батьком військової розвідки України.

І є тією самою людиною, яка досягла успіху в складній і небезпечній роботі в Україні - розриві мертвої хватки українського КДБ над політичним та економічним життям нової незалежної нації. Його сильно оббрехали потужні прокремлівські і олігархічні ЗМІ, боячись його. Але деталі його життя - це відкрита книга, яку ви можете прочитати тут.

Я знаю генерал-полковника Смешка і його сім'ю з тих часів, коли він був першим військовим аташе України в США, і закликаю моїх співвітчизників, які хочуть непідкупного, патріотичного, твердого депутата у Верховній Раді, який прагне поліпшити ваше майбутнє, голосувати за партію "Сила і Честь".

Дякую за увагу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...