благодійна акція
21:53, 11 грудня 2012 р.

Чужих дітей не буває

благодійна акція

Кожна дитина на світі прагне тепла та підтримки… Кожне маленьке серденько чекає свята. Усі діти щиро вірять у те, що Дід Мороз приготував для них особливий подарунок.

Волинська обласна громадська організація «Ми плюс» спільно з Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки спілки громадських організацій «Молодіжна платформа» розпочинає щорічний благодійну акцію «Чужих дітей не буває», яка відбувається в рамках проекту з такою ж назвою.

      Проект «Чужих дітей не буває» організовується у м. Луцьку вже кілька років поспіль, починаючи з січня 2006 року.

Упродовж 15-18 грудня 2012 акція «Чужих дітей не буває» розпочнеться зі збору благодійної допомоги від покупців у супермаркетах торгових мереж  «Наш Край», «Колібріс», «Там Там», «Наш», «Тигрес»,  «Фуршет», «Салют».

9 січня 2012 року – фіналом акції стане різдвяний концерт, організований вихованцями ВОГО «Ми плюс» для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Після закінчення концерту відбудеться вручення подарунків та продуктових наборів сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 Також в рамках акції «Чужих дітей не буває» заплановано:

–        17 грудня – відпочинок дітей з Рожищанського притулку для неповнолітніх служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації у розважально-спортивному комплексі «Адреналін Сity» та вручення подарунків (40 дітей);

–        19 грудня – новорічні привітання для дітей з ДЦП, які проходять лікування у санаторії для батьків та дітей «Дачний»;

–        20 грудня – новорічні віншування у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рожищанського району (с. Навіз);

–        29  грудня  – новорічні привітання для дітей з Рожищанського притулку для неповнолітніх служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації;

–         8 січня  –  флешмоб «Різдвяна колядка» (спів колядок на Театральному майдані, народні гуляння).

В рамках проекту організатори заходу також адресно відвідають сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах  та перебувають на обліку у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою привітання з новорічно-різдвяними святами.

***

Довідково. Основоположником ідеї проекту «Чужих дітей не буває» ще у 2006 році став голова правління ВОГО «Ми плюс» Сергій Семенюк.

За п’ять років  (з 2006 по 2011 рік) завдяки проекту сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали 1700 продуктових наборів, а діти з цих сімей – 4500 солодких подарунків. У середньому щороку під час акції «Чужих дітей не буває» вдається зібрати 700 подарунків та 150 продуктових наборів.

Щорічний фінал акції «Чужих дітей не буває» – святковий різдвяний концерт.

На обліку Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 360 сімей, які опинилися у складних  життєвих обставинах, у яких виховується 683 дитини (з них – 26 сімей – під соціальним супроводом, у яких – 58 дітей); 190 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Партнери акції «Чужих дітей не буває»:  торгові мережі «Наш Край», «Салют», «Тигрес», «Наш», «Колібріс», «Там Там», «Фуршет», учнівський парламент м. Луцька, служба «Морячок-Таксі», етно-ресторан «Панич», піцеріі – «Фелічита», «Дядя Піца», готель «Україна», «Волиньводпромгосп», спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті», «Західно-українська торгова компанія», продакшн-студія «Правда pro», Волинська обласна громадська організація «Твори добро».

Інформаційні партнери: Волинська обласна державна телерадіокомпанія, інтернет-видання – «Волинський інформаційний портал», «Волинські новини», «Волиньпост», «Волинська правда», сайт міста Луцька «0332.in.ua».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...