• Головна
  • Через Луцьк проходитиме туристичний маршрут «Шлях Гедиміновичів»
18:02, 12 грудня 2012 р.

Через Луцьк проходитиме туристичний маршрут «Шлях Гедиміновичів»

Сьогодні, 12 грудня, відбулось урочисте підписання протоколу про намір створення туристичного маршруту «Шлях Гедиміновичів», куди безпосередньо входить і місто Луцьк. «Об’єднавши наші історичні пам’ятки в єдиний маршрут, ми зможемо запропонувати туристам набагато більше», - зауважив Луцький міський голова Микола Романюк.

Зініціювала та розпочала таку зустріч начальник відділу розвитку туризму управління міжнародного співробітництва та туризму Наталія Бунда. «Це - історичний момент, адже будемо не лише обговорювати, а будемо й об’єднувати наші можливості та зусилля для того, аби запропонувати туристам якісний продукт», - наголосила вона.

Одразу після Бунди взяв слово і градоначальник, який, насамперед, подякував присутнім за те, що всі швидко відгукнулись та посприяли такій ініціативі. «Я досить серйозно ставлюсь до туризму в нашому місті, а також я переконаний у тому, що Луцьку, є що показати», -  підкреслив Романюк.

Мовби на продовження та підтвердження слів мера, виступив кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України НАНУ Дмитро Ващук. Він вирішив приспустити завісу впливу Великого князівства Литовського на суспільно-політичний та соціально-економічний розвиток сучасного Луцька. Ващук провів короткий екскурс в історію, наголошуючи на важливості історичних пам’яток, розташованих на території сучасного Луцька. Крім того, історик вручив міському голові маленький подарунок у вигляді декількох наукових робіт, які стосуються безпосередньо цієї теми.

Узяв слово і координатор програм з розвитку туризму в регіонах України проекту ЛІНК, радник голови державного агентства з питань туризму та курортів Геннадій Друзенко. Він наголосив на тому, що в Луцьк йому приїжджати дуже приємно, насамперед, тому, що тут спостерігається позитивна тенденція розвитку міста в туристичному напрямку. Опісля спеціаліст із туризму провів короткий тренінг, який мав на меті навчити присутніх, як можна створити успішний туристичний маршрут, підтверджуючи сказане вдалими прикладами, зокрема згадавши такі туристичні маршрути: «Дунайський винний шлях», «Шлях термальних джерел», «Транcромантика» «Шовковий шлях». Опісля мовець згадав і про те, що в наступному році Луцьк візьме участь у найбільшій туристичній виставці в Берліні.

Пізніше до слова долучились і старший науковий співробітник науково-дослідного відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля» Руслан Підставка та заступник Хотинського міського голови Микола Головльов. Вони коротко ознайомили присутніх із інфраструктурою їхніх міст, культурною та історичною спадщиною, а також розповіли про перспективи майбутньої туристичної діяльності. Оскільки присутні погодились на створення спільного туристичного продукту, то всі підписали протокол про намір створення  туристичного маршруту «Шлях Гедиміновичів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...