• Головна
  • Депутат Луцькради подарував тваринам місцевого зоопарку тепло
12:04, 13 грудня 2012 р.

Депутат Луцькради подарував тваринам місцевого зоопарку тепло

Вже кілька днів, як мешканцям Луцького зоопарку, яких перевели у зимові приміщення, стало значно тепліше - бо тут встановили нові пластикові вікна. А сталося це завдяки добрій волі депутата Луцької міської ради Олександра Плісецького.

У понеділок, 10 грудня, у приміщеннях для зимівлі Луцького зоопарку замість старих і побитих встановили 4 нові пластикові вікна. Цим неабияк тішиться заступник директора зоокуточку Людмила Денисенко. Адже, за її словами, птахам і твиринам стало відчутно тепліше (й особливо важливо це нині, коли на вулиці морози).

Людмила Денисенко раз по раз повторює, що і вона особисто, і загалом працівники звіринцю дуже вдячні депутату і бізнесмену Олександру Плісецькому за цю допомогу. Пригадує, що коли на засіданні тимчасової контрольної комісії міської ради з питань перевірки діяльності КП "Луцький зоопарк"  вона озучила, чого наразі найбільше потребує зоопарк, ">лише він із присутніх депутатів-членів комісії зголосився вирішити одну з проблем. "А слова швидко підкріпив діями, бо в нас у найкоротший термін було замінено 4 вікна у трьох приміщеннях для зимівлі тварин зоопарку", - додає співрозмовниця і демонструє новинки та мешканців звіринцю, яким вони точно покращили життя.

З приводу зимівлі тварин у зоопарку заступник директора каже, що харчів для них вистачає. Попри це, зоокуточок все ж чекає на допомогу спонсорів. За словами Людмили Денисенко, зараз (як і щороку в цій порі), щоб підготуватися до весни і потоку відвідувачів, є потреба у будівельних матеріалах (цеглі, дошках, сітці). "Якщо є люди, які можуть цим допомогти, то будемо дуже вдячні", - зазначила співрозмовниця.

Людмила Денисенко пояснює: ситуація така, що фінансування 2012-го вже закінчилося, на 2013-й коштів багато немає, з відвідувачами взимку сутужно, тож говорити про реконструкцію наявних  вольєрів чи переобладнання у зимових приміщеннях за зароблені кошти можна не раніше травня наступного року. Так втрачається дорогоцінний час.

Окрім того, для виконання щоденних обов*язків потребують доброчиної допомоги і годувальники тварин у зоопарку. Наразі таких працівників там залишилося шестеро (двоє нещодано звільнилося). Цим людям зараз просто необхідне спецвзуття - чоботи. Своїми силами зоопарк не може його придбати, бо ті мізерні кошти, які заробляються взимку на продажу квитків, витрачаються на машину, що двічі на тиждень забирає продукти для тварин із супермаркетів. Звичайно ж, і самі годувальники виділили кошти із мінімальної зарплатні для купівлі чобіт на роботу теж не можуть.

Проте заступник директора зоопарку Людмила Денисенко не втрачає оптимізму. Вона сподівається, що до почину Олександра Плісецького доєднаються й інші доброчинці. Скажімо, ними можуть стати ті ж таки депутати Луцькради, що входили до складу тимчасової контрольної комісії міської ради з питань перевірки діяльності КП "Луцький зоопарк" і ще восени на власні очі змогли пересвідчитися, який стан справ у цьому комунальному господарстві обласного центру Волині.

Сам же Олександр Плісецький стосовно придбання вікон для зоопарку каже, що це його перший, проте, як він сподівається, не останній благодійний внесок у цю структуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...