• Головна
  • Якщо депутатів не задушить жаба, то в Луцьку запрацює старий паром?
14:01, 13 грудня 2012 р.

Якщо депутатів не задушить жаба, то в Луцьку запрацює старий паром?

Чимало обранців громади підтримують ініціативу свого колеги Олександра Пизи щодо створення комісії, яка опікуватиметься проблемами Старого міста. Тож кілька комісій підтримали цю ідею своїм голосуванням.

Депутат Олександр Пиза під час засідань постійних комісій розповідав своїм колегам про те, що в міській раді не вистачає постійної комісії, яка б працювала в напрямку впорядкування Старого міста. Він зауважив, що потрошку дотичні багато з комісій, однак, як завжди, у семи няньок дитина без ока. Тож, за його словами, така структура вкрай необхідна, адже треба підійти комплексно до історичної частини міста.

Також він висловив ініціативу спробувати відновити старий паром, аби можна було робити екскурсії навколо замку. До складу комісії попередньо мали увійти сам ініціатор, Антон Сосновський, якого хотіли зробити очільником, Андрій Разумовський та Катерина Приступа, щоправда остання була проти кандидатури на посаду голови комісії.

Депутат Тетяна Дємєнтьєва взагалі зізналась, що тема Старого міста їй теж близька, а тому напівжартома зауважила, що була б не проти потрапити до складу депутатів-однодумців. Богдан Шиба, який був ініціатором створення комісії, зауважив, що ніколи ніхто не займався згаданими проблемами комплексно, а тому треба починати це робити.

Андрій Осіпов взагалі додав, що до тих колег, які виступають проти створення комісії, прийшла така тваринка як жаба, адже ідея прийшла в голову не їм, а іншим, от вони й не хочуть її підтримувати.

У результаті кілька депутатських комісій таки дали добро на ініціативу Олександра Пизи. Кінцеве рішення буде прийняте 18 грудня під час сесії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...