Реклама
08:40, 17 липня 2019 р.

Види покриття даху

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÐ¸Ð´Ñ Ð¿Ð¾ÐºÑÑÑий кÑÑÑи

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÐ¸Ð´Ñ Ð¿Ð¾ÐºÑÑÑий кÑÑÑи

Дах один з важливих елементів в будівництві будинку. До неї потрібно підійти з високою відповідальністю, адже вона схильна до найбільше кліматичних умов.

Черепиця

Вона буває керамічна та цементна. В основному вибирають керамічну черепицю, тому що вона виглядає солідно. Якщо обрати цементну, теж гідний варіант, її якість постійно покращується.

Керамічна черепиця

Можна виділити такі якості, як стійкість до водопоглинання, міцність, морозостійкість, вогнестійкість, повітропроникність, але низька теплопровідність.

Цементна черепиця

Її якості, як і у керамічної плитки, тільки масивніший і товщі.

Металочерепиця

Її якості це механічна міцність, шумоізоляція, стійкість до корозії, впливу ультрафіолету і кліматичних умов. Таке покриття як металочерепиця вже тривалий час зберігає лідируючі позиції серед покрівельних матеріалів.

Сланцева черепиця

Характеризується довговічністю, твердістю, морозостійкістю, низьким водопоглинанням, тепло- та шумоізоляцією, стійкістю до ультрафіолету і перепадів температур.

Мідні покрівлі

Матеріал з довгим строком використання, легкий у монтажі, пластичний, з високою термічною і хімічною стійкістю.

Штучні матеріал для покрівлі

Вони виготовляються хімічним шляхом. З них не роблять покрівлю для будинку, а для таких будівель як заводи, офіс, магазини.

Стара покрівля

До якостей відносять довговічність, але це пов'язано з товщиною листа, надійність. Мастикова покрівля утворює безшовний щільний килим.

Бітумна (гнучка) черепиця

Її якості це шумоізоляція, не займається від вогню, не схильна до гниття і корозії. Хвилясті бітумні листи. Її якості це погана міцність, і схильна до кліматичних умов, єдина перевага це низька ціна.

Рулонні бітумно-полімерні покриття

Вирізняється опором до деформації, не схильні до перепадів температури, еластичність. ЕПДМ-мембрани зарекомендували себе, як теплостійкі, не схильні до перепадів температури. ПВХ-мембрани вважаються надійними і міцними.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...