• Головна
  • Волинські аромати «гасять» листами
15:03, 14 грудня 2012 р.

Волинські аромати «гасять» листами

Сьогодні, 14 грудня, під час чергової комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин заслухали питання щодо припинення діяльності ДП «Ковельський «Ветсанзавод», повідомляє інтернет-видання "VIP".

Суть проблеми членам комісії переповів начальник відділу економічного розвитку Ковельської міської ради Андрій Товстига. За його словами, ДП «Ковельський «Ветсанзавод» - єдине державне підприємство області, яке забезпечує екологічне та ветеринарне благополуччя, тобто займається утилізацією відходів тваринного походження. Проте, як ствердив посадовець, для забезпечення діяльності установа потребує постійного оновлення техніки. 
«Оскільки підприємство не має своєї очисної споруди та техніки для ліквідації запахів, місто потерпає від неприємного запаху. Навіть була пропозиція перекрити дорогу, яка веде до заводу», - наголосив Товстига. 

Варто зауважити й те, що підприємство є нерентабельним і працює лише за рахунок державних коштів, які йдуть на оплату праці та на електроенергію. «Зараз мороз трошки притримує цей запах, а, як зима мине, не знаю, що буде», - додав посадовець. 
Щоб вирішити цю проблему, представники Ковельської міської ради надіслали лист-прохання стосовно виділення коштів на укомплектацію підприємства на адресу Кабінету Міністрів України. Незабаром надійшла відповідь, у якій йшлося про те, що коштів у держави немає. Тому виконавча влада міста, з огляду на кількість скарг від жителів і нерентабельність заводу, знайшли вирішення проблеми в ліквідації цього підприємства. 

Зважаючи на вищезазначені факти, голова комісії Валерій Діброва заявив, що припинення діяльності підприємства не є виходом із ситуації, що склалася, адже цією проблемою більше нікому зайнятись. Тому він порадив написати ще декілька листів у Кабінет Міністрів України та безпосередньо депутатам Верховної Ради. «Напишемо нашим депутатам. Думаю, вони будуть зацікавлені», - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...