• Головна
  • Найбільші університети Волині закриваються через відсутність коштів на опалення
12:02, 17 грудня 2012 р.

Найбільші університети Волині закриваються через відсутність коштів на опалення

Найбільші волинські університетети - Східноєвропейський національний імені Лесі Українки та Луцький національний технічний університет - закривають на два місяці у зв'язку із відсутністю коштів на опалення. Про це власкору Вголосу повідомили власні джерела у вузах.

Як розповів один із студентів Східноєвропейського університету, зараз графіки навчання стиснули до межі і період між екзаменами становить 2-3 дні.

«Підготуватися нормально неможливо. У аудиторіях відносно тепло, а на історичному факультеті викладачі не заперечують, коли студенти сидять в куртках. Тому в нас справи кращі ніж в Луцькому технічному університеті».

Ще один студент вузу додав, що керівництво вузу поставило завдання - якнайшвидше здати сесію та закрити вуз до нового року. 
«У нас сесія закінчується до нового року. В мене останній екзамен 30 грудня. А взагалі розклад екзаменів - 15, 19, 24, 28 та 30 грудня. Підготуватися нереально і легко втратити стипендію. На пари підемо десь з середини лютого, а може і у березні. Про зміну графіку навчання із студентами ніхто не радився. Ми відпрацьовували декілька субот. Термін навчання скоротили, а програму і завдання на екзамени - ні».
Ще гірша ситуація у Луцькому національному технічному університеті, де на два місяці припиняють навчання через відсутність коштів на опалення. Але ще з листопада аудиторії навчального закладу опалюються дуже погано. Викладачі також незадоволені, бо можуть не отримати зарплату за січень-лютий. Проте самі бунтувати бояться, натомість підбурюючи студентів.

Характерно, що ще під час виборчої кампанії керівництво обох найбільших вузів Волині досить легковажно ставилося до цією проблеми і пов'язували її вирішення з олігархом Ігорем Палицею, за якого активно агітували на виборах у стінах вузів ректор та декани. Особливо на цьому поприщі відзначилися у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

«Нічого, Палиця нам допоможе. Дасть грошей на опалення - самовпевнено заявляли окремі викладачі та декан. Але після виборів - замовкли. Ось такий рівень європейської освіти у нас. Навіть тепло в аудиторіях не можуть забезпечити», - розповів студент

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...