• Головна
  • Навіть найгірший бюджет області має бути прийнятий – голова Волинської облради
16:03, 19 грудня 2012 р.

Навіть найгірший бюджет області має бути прийнятий – голова Волинської облради

Голова Волинської облради Володимир Войтович виступає за прийняття бюджету області на 2013 рік, навіть якщо його показники будуть найгіршими. Про це він заявив під час програми "Ваш депутат".

Спочатку голова облради висловив певні сумніви щодо реальності Програма економічного і соціального розвитку наступноного року.

«Мені важко сказати, чи реальне її виконання. Адже це поки що є наміри, це не є довершений документ. Програма економічного і соціального розвитку проходить обговорення в усіх депутатських комісіях. Ми не можемо відділяти Програму економічного і соціального розвитку від бюджету-2013. Реальною ж програма стане тоді, коли ми затвердимо її на сесії.

Володимир Войтович також дав зрозуміти, що провладна більшість намагатиметься проштовхнути обласний бюджет-2013, навіть незважаючи на його погані показники.

«Ми маємо взяти приклад щодо прийняття Закону про державний бюджет на 2013 рік. Він вже схвалений парламентом. І підписаний президентом. Тому Волинська облрада подумає, коли затверджувати бюджет області. Чи 21 грудня. на черговій сесії, чи на позачерговій. На мій погляд, завершувати рік треба із бюджетом на наступний рік. Бо ми можемо заговорити тему бюджету, не прийняти його і розпочати 2013 рік з тимчасовими кошторисами. Це означає, що фінансування бюджетної сфери буде проводитися з розрахунку 1/12 до бюджету минулого року. Навіть найгірший бюджет має бути прийнятим. Хоча ми маємо 7% ріст до показників 2012 року», – висловив свою думку Володимир Войтович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...