• Головна
  • Луцький технічний університет співпрацюватиме з Вищою банківською школою у Торуні
18:04, 19 грудня 2012 р.

Луцький технічний університет співпрацюватиме з Вищою банківською школою у Торуні

Луцький національний технічний університет відвідав ректор Вищої банківської школи м. Торунь (Польща) Ян Глуховський.

Повідомляє сайт університету.

Під час зустрічі ректор польського ВНЗ представив свій навчальний заклад, розповів про факультети та спеціальності за якими готують фахівців, поділився досвідом досягнення високого рівня знань студентами.

ВНЗ представляли проректор з НПР Олександр Бондарський, декан ФБ Тарас Божидарнік, декан ФОФ Алла Московчук та завідувачі кафедр.

Представниками обох сторін було обговорено низку важливих питань щодо розвитку спільної освітньої та науково-методичної співпраці, розглядалась можливість проведення заходів організаційного та практичного характеру, направлених на підвищення ефективності співробітництва між обома закладами.

Результатом зустрічі стало підписання угоди між Луцьким національним технічним університетом та Вищою банківською школою, яка передбачає науково-педагогічне стажування викладачів, аспірантів, докторантів, читання спецкурсів викладачами з обох сторін, обмін досвідом, використання нових інформаційних технологій у навчальному та науковому процесах, спільні спортивно-оздоровчі та культурно-масові програми, обмін друкованою продукцією, навчальними програмами та планами тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...