• Головна
  • На Святого Миколая Клімчук напросився до Миколи Яновича. Азаров подякував усім волинянам
12:02, 20 грудня 2012 р.

На Святого Миколая Клімчук напросився до Миколи Яновича. Азаров подякував усім волинянам

На прохання голови облдержадміністрації Бориса Клімчука вчора його прийняв Прем’єр-міністр України Микола Азаров для обговорення результатів завершення господарського і бюджетного року.

Під час робочої зустрічі озвучено основні параметри соціального розвитку Волині у 2012-му та економічні прогнози становлення краю у 2013-му. Голова облдержадміністрації доповів про відсутність боргів із виплати зарплати бюджетникам області, про вчасні  розрахунки бюджетних установ за енергоносії,  що стало можливим завдяки високій ефективності енергозберігаючих програм. Більш детально зупинились на плануванні зведеного бюджету області на 2013 рік.

     Прем’єр-міністр України Микола Азаров подякував волинянам за чітке дотримання штатно-фінансової дисципліни, стійку позитивну динаміку соціальної сфери та стабільність економічного розвитку, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

    Окремо Борис Клімчук висловив занепокоєння станом фінансування окремих проектів, з проханням прискорити шлях асигнувань від державного бюджету до безпосередніх виконавців робіт. Крім будівельних, мова йшла про аграрні програми та протипаводкові заходи, які реалізовувались в області у 2011-2012 роках. Завдання керівника Уряду з цього приводу опрацьовувались головою облдержадміністрації у Міністерстві фінансів України.

    Відрядження Бориса Клімчука до столиці триває. Сьогодні 20 грудня, на прохання Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка він візьме участь та виступить на підсумковому засіданні колегії міністерства, де будуть актуалізовані питання завершення фінансового року і озвучені завдання агропромислової політики на 2013 рік.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...