• Головна
  • На Волині дитячу кров збиратимуть економно
13:02, 20 грудня 2012 р.

На Волині дитячу кров збиратимуть економно

Обласну інфекційну лікарню дооснащено сучасним медичним обладнанням.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк передав лікувальному закладу аналізатор біохімічний HUMALYSER 3000 та концентратор кисневий «БІОМЕД» HF H-10A. Апаратуру придбано коштом держави. Її вартість сягає 87 тис. грн, інформує прес-служба облдержадміністрації.

    Олександр Курилюк, спілкуючись з медичним персоналом, зазначив, що  у цьому році наша область отримала значні державні субвенції на оптимізацію медичної галузі, зокрема, на купівлю медичного обладнання та автомобілів швидкої допомоги.

   За словами головного лікаря обласної інфекційної лікарні Петра Гайдучика, аналізатор біохімічний - незамінний апарат при лікуванні хворих, а особливо діток. Для того, щоб зробити аналіз дитині достатньо 0,5 мл крові, а не так як раніше 5 мл. Аналіз робиться оперативно,  що так необхідно у тих випадках, коли пацієнти поступають в тяжкому стані. Також за допомогою аналізатора можна визначити наявність наркотичних речовин в організмі.

     Довідково: аналізатор біохімічний HUMALYSER 3000 дозволить визначати показники клінічної хімії. Це обладнання є універсальним інструментом для лабораторій з добовим потоком до 80 зразків. Воно може  працювати цілодобово.  Має розширену програму контролю якості  та зручне для користувача програмне забезпечення. Апарат гарантує надзвичайну точність результату, що покращить обстеження, лікування  хворих в стаціонарі.

   Концентратор кисневий «БІОМЕД» HF H-10A є незамінним і ефективним засобом для киснетерапії. Він має низку незаперечних переваг у порівнянні з іншими кисневими системами, а саме:

   - концентратор кисню економічний, ергономічний, зручний у використанні,

   - технічно надійний і абсолютно пожежобезпечний, не потребує спеціального приміщення для зберігання.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...