• Головна
  • Луцьк обіцяють заставити біотуалетами
15:01, 20 грудня 2012 р.

Луцьк обіцяють заставити біотуалетами

На розгляд членів виконавчого комітету виносився проект Програми благоустрою міста Луцька на 2013 – 2014 роки.

 Присутні вирішили не заслуховувати директора департаменту житлово-комунального господарства Івана Кубіцького, однак, у них виникло ряд пропозицій та запитань.

       Зокрема, міський голова Микола Романюк поцікавився пунктом програми, яким передбачено будівництво пляжу на р. Стир. Іван Кубіцький зазначив, що мова йде про пляж, що розміщений у Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки. Хоч він і нині функціонує, але його інфраструктура потребує покращення і оновлення, повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

       Святослав Кравчук, перший заступник міського голови, зауважив, що у Програмі на 2013 рік для впорядкування та утримання міських вбиралень, придбання нових біотуалетів передбачено лише 50 тисяч гривень. На його думку, цієї суми замало, адже ситуація із громадськими туалетами у місті є складною.

       Підтримав свого першого заступника міський голова Микола Романюк. Він наголосив, що в наступному році необхідно нарешті розв’язати цю проблему, адже у центрі міста фактично немає громадських вбиралень. Він запропонував передбачити на ці цілі 150 тисяч гривень.

       У депутата міської ради Андрія Калахана виникло запитання щодо відсутності у переліку меморіальних дошок, які утримуються за кошти міського бюджету, пам’ятного знаку В’ячеславу Липинському. Директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький повідомив, що нині триває процедура виготовлення документації для прийняття її до комунальної власності і лише після цього вона буде включена до переліку.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...