• Головна
  • МІський голова пообіцяв, що з нового року Луцький зоопарк очолить новий директор (ФОТО)
14:02, 21 грудня 2012 р.

МІський голова пообіцяв, що з нового року Луцький зоопарк очолить новий директор (ФОТО)

І депутати міської ради, і міський голова прийняли рішення щодо звільнення Володимира Гончарова із займаної посади.

Останні півроку комунальне підприємство “Луцький зоопрак” переживає не найкращі часи. Причиною цьому стала безгосподарність керівника підприємства Володимира Гончарова. Про це писав портал “Четверта влада” у розслідуванні "Чому Луцький зоопарк заробляє у 19 разів менше, ніж Рівненський. Кричуща безгосподарність керівника підприємства призвела і до міжнародного скандалу – до Міжнародної організації захисту тварин “Чотири лапи” потрапили кадри щодо продажу ведмежати у Луцькому зоопраку.  Продаж відбувся із порушенням всіх можливих норм та правил. Водночас міжнародні захисники були шоковані таким поводженням  із тваринами.

Директор "у кущах"

Після візиту міжнародних захисників тварин питанням зоопарку зацікавилась громадськість та депутати, а директор зоопарку Володимир Гончаров зник із публічного життя.

За матеріалом порталу щодо Луцького зоопраку журналісти звернулись до міського голови та керівників депутатських фракцій. Питання зоопарку депутати розглянули на сесії рекомендували міському голові "звільнити директора Луцького зоопарку – рішення №31\46 від 29.08.2012. Для наведення ладу на підприємстві депутати створили і тимчасову контрольну комісію для пеервірки діяльності комунального підприємства “Луцький зоопрак”, яка працювала кілька місяців. Впродовж своєї роботи члени комісії запрошували на засідання директора зоопраку, однак він не з’являвся. Голові комісії телефоном пояснював, що перебуває то на лікарняному, то у відпусті, а ще зізнавався що після відпустки не буде працювати на посаді директора зоопарку.

Всі проблеми багатостраждального зоопраку тоді лягли на плечі заступника директора Людмили Денисенко. Замість директора її викликали на депутатські комісії, замість директора їй довелось “розгрібати” проблеми міжнародного скандалу. Депутати навіть пропонували їй скаласти бізнес-план подальшого розвитку підприємства, тим самим розглядаючи заступника як кандидатуру на заміщення посади директора. В той час директор, який несе відповідальність за своє підприємство, як кажуть у народі, “переховувався у кущах”.

За кілька місяців роботи контрольна комісія оприлюднила  звіт  на черговому засіданні сесії і теж внесла пропозицію міському голові звільнити директора та оголосити конкурс на заміщення цієї посади. Порталу також стало відомо, що після того, як всі проблеми стихли і в пана Гончарова закінчились всі можливі відпустки, він повернувся на своє місце роботи. І до того ж дав підлеглим зрозуміти, що він тут “хазяїн”.

Міський голова знайшов нового керівника 

Портал звернувся до міського голови, аби все таки з’ясувати – чи дослухався він до рекомендацій депутатів:

- Миколо Ярославовичу, яке рішення ви прийняли відносно директора “Луцького зоопарку” Володимира Гончарова. Адже сесія міської ради і контрольна депутатська комісія рекомендували звільнити його із займаної посади?

- Я рішення ще раніше прийняв без сесії, без комісії – що цей керівник працювати не буде. З Нового року там буде інший керівник.

- Вже оголосили конкурс?

- Там конкурс не оголошується. Я призначаю керівника своїм розпорядженням.

- Ви вже визначили керівника?

- Визначив. Скажімо, рішення сесії і рекомендації комісії підтвердили те, що я планував зробити.

Хто буде новим керівником, міський голова не повідомив. Залишається сподіватись, що Новий рік принесе в Луцький зоопарк позитивні зміни.

Ще місяць тому міський голова "відмовлявся коментувати питання щодо можливого звільнення нинішнього диретора зоопарку, мовляв, це некоректно, поки людина на лікарняному.

Нагадуємо, у Луцькому зоопарку планується будівництво містечка для ведмедів з вольєрами, оглядовими терасами, павільйоном, містечка для левів, а також обіцяють зробити благоустрій усієї території. Усе це мають зробити за кошти Європейської Комісії. Загальний бюджет заходів і робіт, на які у зоопарку очікують фінансування від Європейської Комісії складає понад 15 мільйонів гривень.

луцкий зоопарк

луцкий зоопарк

 луцкий зоопарк1

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...