• Головна
  • Луцькі супермаркети: оселедці із запахом та прогірклий сир
15:01, 21 грудня 2012 р.

Луцькі супермаркети: оселедці із запахом та прогірклий сир

Цього року на якість продукції у луцьких супермаркетах поскаржилось семеро споживачів. За цими скаргами Інспекція з питань захисту прав споживачів провела позапланові перевірки.

Про це повідомили у відповіді на запит в Інспекції з питань захисту прав споживачів у Волинській області.

За скаргами споживачів інспекція провела позапланові пеервірки і найбільше порушень зафіксувала у супермаркетах “Наш край”.

Зокрема, тут виявили ковбасні вироби без дати виготовлення, пожовклі оселедці з запахом, фарш невідомого складу, прогірклий твердий сир. За даними фахівців інспекції, найбільше порушень щодо якості рибної продукції фіксують саме за скаргами споживачів.

Адреса

Назва торгового закладу

Виявлене порушення

Покарання

м. Луцьк, вул. Ковельська, 3

«Наш край експрес»

Відсутність з вини виробників – ПП Оселедько О.В., ковбасного цеху с. Угринів Горохівського району, ПП «Вітлар» м. Дубно достовірної інформації для споживачів про дату виготовлення при реалізації молоко товарів, ковбасних виробів, риботоварів.

Застосовано адмінстягнення – 119,00 грн. та адміністративно – господарська санкція в сумі 125, 40грн.

м. Луцьк, вул. Ковельська, 40

«Наш край» ТОВ «Арго – Р»

Знімалися з реалізації креветки в панцирі варено–морожені в кількості 15,0 кг, які  в доступній формі на ярликах не містили інформації про дату виготовлення та термін придатності до споживання.

 

 

м. Луцьк, пр. Соборності, 11

«Наш край» ПП «Тимаг»

Заборонялися до продажу оселедці свіжеморожені, що не відповідали вимогам нормативних документів по незадовільних органолептичних показниках – пожовклій поверхні з неприємним запахом розкладеного риб’ячого жиру внаслідок прогіркання та осолювання риби. Дату виготовлення та термін придатності встановити не вдалося.

 

 

Застосовано адмінстягнення – 119,00грн та адміністративно – господарська санкція в сумі 170,00 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Луцьк, пр. Соборності, 11

«Наш край» ПП «Тимаг»

Під час повторної позапланової перевірки магазину встановлено, що кондитерські вироби та фарш м’ясний реалізувались без необхідної та своєчасної інформації для споживачів про склад, енергетичну цінність та калорійність. Ковбаса варена «Елітна» в/г реалізувалась з терміном придатності, який минув.

 

За виявлені порушення винну особу, відповідно до ч.1 ст.155 КУпАП притягнуто до адміністративної відповідальності на суму 136,00 грн. та, згідно    ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів», застосовано адміністративно-господарську санкцію в розмірі 456,42 грн.

 

 м. Камінь – Каширський.

«Наш край» ТОВ «Арго – Р»

Відібрані на дослідження заморожені порції пангасіуса (виробник - В’єтнам, постачальник «Міжнародна група морепродуктів» м. Київ) забраковані по завищеній масовій частці глазурі (льоду) на 2,6% (фактичний вміст 12, 6% глазурі при нормі не більше 10%).

По матеріалах перевірки інспекцією застосовано фінансові санкції в сумі 0,6 тис. грн. та видано припис про заборону реалізації вищезазначених риботоварів, який доведено до відома Держспоживінспекції України та її територіальних органів.

 

м. Луцьк, Київський майдан, 11

«Вопак» ТзОВ «Пакко-Холдинг»

Встановлено, що макаронні вироби  ТМ «Віліс», плодоовочева фасована продукція реалізувались без необхідної та своєчасної інформації для споживачів про вміст ГМО; молоко згущене з цукром в асортименті, кілька «Балтійська» фасована 0,2 г, вино ординарне напівсолодке, що не відповідали вимогам нормативних документів по неналежних умовах зберігання.

Заборонявся до продажу сир твердий «Російський», що не відповідав вимогам нормативних документів по органолептичним показникам: невластивому даному продукту кольору, з прогірклим присмаком, пастоподібною липкою консистенцією.

 

 

 У запиті портал "Четверта влада" просив інспекцію поінформувати про кількість позапланових перевірок найбільших супермаркетів Луцька - Там-Там, Вопак, Пакко, Фуршет, Сільпо, Наш край, які були проведені у 2012 році.

Інформації про перевірку інших супермаркетів, окрім Вопака та Нашого краю у відповіді немає. Очевидно, що ці заклади не перевірялись у 2012 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...