• Головна
  • У Луцьку відкрили виставку малярства про Полісся
15:02, 25 грудня 2012 р.

У Луцьку відкрили виставку малярства про Полісся

Перед Новим роком у мистецькій галереї волинського осередку Національної спілки художників у Луцьку відкрили виставку «Поліський край у творах малярства».

Про це IA ZIK повідомив Сергій Цюриць з прес-служби Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Серед авторів картин – Микола Годун і Василь Самчук (Рівне), Сергій Носок, Анатолій Максимчук та Ігор Донченко (Житомир), Володимир Полобродський та Євгенія Соколюк (Одеса), Володимир Дзюба і Наталя Мелесь (Київ), Володимир і Ольга Шандиби, Тетяна Фастенко (Харків), Олена Кондратюк (Ужгород), Юлія Черниш (Сімферополь), Ірина Фартух (Львів), Леонід Литвин, Петро Собко (Луцьк), Юлія Шуріна (Володимир-Волинський), Світлана Орловська (Ковель), Валентин Відникевич (Брест).

Організатор виставки – знаний галерист, громадський діяч Українського фонду культури Геннадій Сарапін. До колекції увійшли картини та етюди, написані під час пленерів на Волині та в Карпатах упродовж п’яти останніх років. Досі ці роботи ніде не експонувалися. Значне місце в них займає тема природи, зокрема, Волинське лісоозер’я.

«Найбільш пам’ятним для мене став цьогорічний пленер у Сваловичах Любешівського району. А приводом для його проведення була стаття  Катерини Зубчук у газеті «Волинь-нова». На мій поклик відгукнулося близько двох десятків художників зі всієї України. Пленер вдався, як і попередні «Політ над Світязем», «На кордоні», «Мальовничі плеса», «Лісова пісня» та інші. Загалом же мені вдалося провести кілька десятків таких мистецьких дійств, у них взяло участь близько 500 майстрів пензля. Це лише краплина із великого мистецького пленерного доробку, що напрацювали українські художники. Завдяки їм про нашу мальовничу Волинь знає уся Україна, близьке й далеке зарубіжжя», – каже Геннадій Сарапін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...