• Головна
  • Луцька міська рада прийняла бюджет
11:02, 27 грудня 2012 р.

Луцька міська рада прийняла бюджет

На вчорашньому позачерговому засіданні міської ради на розгляд депутатів було винесено проект бюджету міста на 2013 рік. З цього питання присутніх поінформувала начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова.

Повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Вона зауважила, що дохідна частина бюджету планується у сумі 867,5 млн грн. Зокрема, доходи по загальному фонді прогнозуються на рівні 776 млн грн, по спеціальному фонду – трохи більше 91 млн грн.

Лілія Єлова зазначила, що основну частину надходжень становить податок з доходів фізичних осіб.

Видатки ж, за її словами, у 2013 році становитимуть у сумі 834,5 млн грн, у тому числі обсяги видатків загального фонду бюджету у сумі 755,8 млн грн та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 78,6 млн грн.

Як і у минулому році, не в повному обсязі передбачено фінансування захищених статей бюджету. А саме на зарплату освіта недоотримає 24, 4 мільйона гривень, медицина – 10,8 мільйона гривень. Понад 3 мільйони гривень ці галузі недоотримають на проплату енергоносіїв. Іншими словами, коштів вчителям і медикам виділено лише на 11 місяців. На слушне зауваження депутатів, як приймати такий бюджет, Луцький міський голова Микола Романюк за зазначив, що подібну ситуацію мали уже в минулому році. Він запропонував під час наступної чергової сесії підготувати проект рішення про звернення до парламенту, аби при перегляді Держбюджету на 2013 рік за підсумками першого кварталу, в документі були передбачені сповна кошти для бюджетників Луцька, пише vidomosti-ua.com. 

Після тривалого обговорення депутати прийняли головний фінансовий документ, згідно з яким Луцьк житиме у 2013 році. «За» проголосували 34 обранці громади, 4 – «проти» і 7 – «не голосували».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...