• Головна
  • За гроші ЄС на Волині впровадять альтернативну дошкільну освіту
15:03, 28 грудня 2012 р.

За гроші ЄС на Волині впровадять альтернативну дошкільну освіту

Сьогодні за участю заступника голови облдержадміністрації Едуарда Стоєва проведено презентацію проекту міжнародної технічної допомоги “Створення системи альтернативних форм дошкільної освіти у сільських громадах”, який схвалений до впровадження протягом 2013-2014 років у рамках Програми прикордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2007-2013”.

Інформацію про зазначений проект представляв його координатор, виконавчий директор громадського об’єднання “Волинський ресурсний центр” Руслана Стасюк, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

   У Волинській області заходи проекту будуть здійснюватися у 12 населених пунктах Горохівського і Турійського районів. Їх реалізація передбачає організацію та фінансову підтримку діяльності навчальних груп для дітей дошкільного віку; створення робочих груп з метою розробки і затвердження програми альтернативної дошкільної освіти та її адаптування до українських стандартів; налагодження та розвиток партнерства між українськими та польськими громадами, залученими до виконання проекту.

   За рахунок фінансових ресурсів Європейського Союзу у рамках проекту буде здійснено ремонт навчальних приміщень, закуплено меблі, обладнання, канцелярське приладдя та відповідні методичні матеріали, а також виділено кошти для оплати праці протягом 13 місяців педагогічних працівників, які проводитимуть навчання для дітей дошкільного віку.

   Під час проведення заходу було обговорено практичні аспекти реалізації проекту.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...