![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
15:30, 3 січня 2013 р.
У Рік Змії першою у Ковельському пологовому будинку з’явилася дівчинка
Перша доба Нового 2013 року для лікарів-акушерів Ковельського пологового будинку видалася напрочуд спокійною, ніж у попередні роки.
Хоча закінчувався Рік Дракона доволі плодотворно. Так, ще 31 грудня на цей світ поспішило з’явитися аж три хлопчики. А далі в пологовому будинку настала повна тиша. Певно, майбутні матусі вирішили дати лікарям час перепочити та спокійно зустріти Новий рік.
Занадто довгу паузу, таку непритаманну для цього медичного закладу, перервала родина з селища Голоби Ковельського району. О 12 годині 50 хвилин у них народилася дівчинка. Лікарі кажуть, що пологи пройшли без проблем, породілля та її новонароджена донечка почуваються добре.
Наразі у пологовому будинку знову напрочуд спокійно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...