![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
18:02, 3 січня 2013 р.
«Волиньбаскет» двічі переміг поляків
У двох товариських матчах у Луцьку чемпіон України «Волиньбаскет» впевнено переміг команду «Старт» із Любліна – 94:83 та 95:86.
Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.
Міжнародні матчеві зустрічі з баскетболу відбулися в приміщенні спортивного комплексу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Чинний чемпіон України із баскетболу «Волиньбаскет» зустрічався із польською командою «Старт» (Люблін). В обидвох матчах сильнішими виявилися господарі майданчика – 94:83 та 95:86.
А в зустрічах дитячих команд сильнішими виявилися поляки (77:33, 64:61). Відчувалось, що «КДЮСШ № 1 – Волиньбаскет» не вистачає ігрової практики, гравці досить невпевнено почувають себе у великому ігровому залі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...