![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
18:03, 4 січня 2013 р.
Волинські та польські екологи підписали угоду про співпрацю
Керівництво Держекоінспекції у Волинській області підписало угоду про співпрацю із польськими охоронцями природи. Про це йдеться на сайті Міністерства екології та природніх ресурсів України.
У рамках Угоди про співпрацю у сфері охорони навколишнього середовища відбулася робоча зустріч керівників Державної екологічної інспекції у Волинській області та Воєводського інспекторату охорони середовища в Любліні Республіки Польща.
Метою зустрічі було обговорення результатів моніторингу стану довкілля на прикордонних територіях, обмін інформацією у сфері запобігання забрудненню прикордонної річки Західний Буг, а також обговорення пріоритетів співпраці на 2013 рік.
Результатом зустрічі стало підписання двостороннього Протоколу про співпрацю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...