![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:31, 8 січня 2013 р.
У Луцьку фінішує акція «Чужих дітей не буває»
У четвер, 10 січня 2013 року, о 15.00 у Палаці культури м. Луцька – фінал благодійної акції «Чужих дітей не буває». Інформує «Волинська правда».
Програма заходу передбачає різдвяну містерію, постановники якої – вихованці Волинської обласної громадської організації «Ми плюс». Повідомили у луцькій мерії
Театралізоване дійство, у першу чергу, організоване для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Наприкінці святкової програми сім’ям будуть вручені продуктові набори, а дітям – солодкі подарунки.
А напередодні концерту, у середу, 9 січня 2013 року, о 17.00 – флешмоб «Різвяна колядка», в рамках якого на Театральному майдані Луцька лучани та гості міста матимуть змогу відчути радість Різдва, співаючи разом колядки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...