• Вниз - після перемоги: "Волинь" - "Краматорськ"
18:26, 4 листопада 2019 р.

Вниз - після перемоги: "Волинь" - "Краматорськ"

Цього разу футбольна команда "Волинь" приймала в себе краматорський "Авангард". Тренер лучан Андрій Тлумак зазначив, що мав побоювання перед цією грою, - йдеться у сюжеті 12 каналу.

Перший тайм був активним для обох команд. На 31-ій хвилині Младен Бартулович спрямував м'яч у ворота суперників. Рикошет і його зарахували як автогол. Проте прізвище Бартуловича все ж з'явилося на табло. Вже за 9 хвилин. 2:0. Наприкінці першого тайму почали атакувати й гравці "Авангарду". Їхні спроби принесли результат на 44 хвилині першого тайму.

На 54-ій хвилині суперники отримали шанс зрівняти рахунок. У ворота "Волині" призначили пенальті, проте голкіпер Владислав Левандінов упіймав м'яча. У результаті матч між лучанами й краматорцями завершився з рахунком 2:1 на користь "Волині".