• Головна
  • Волинських бізнесменів податківці хочуть бачити рідше
13:03, 10 січня 2013 р.

Волинських бізнесменів податківці хочуть бачити рідше

На Волині бізнес перевірятимуть втричі менше. Так, у першому кварталі 2013 року буде проведено лише 15 планових документальних перевірок волинських підприємств. Це втричі менше, як у І кварталі 2012 року, - повідомляє ДПС у Волинській області.

«Тенденція до суттєвого скорочення перевірок бізнесу чітко простежується  протягом двох останніх років. Наприклад, у першому кварталі 2010 року було проведено 132 планові документальні перевірки. Потому щороку кількість перевірок лише зменшувалася. Тож, у першому кварталі цього року на планові перевірки податкові ревізори виходитимуть майже в дев’ять разів рідше проти аналогічного періоду 2010 року», - розповіла заступник голови ДПС у Волинській області Інна Степанюк.

Посадовець запевнила, що практика значного зменшення перевірок викликана запровадженням ризикоорієнтованого підходу при відборі платників податків для проведення перевірок.

«Ми керуємося винятково тими ризиками, які створює підприємство для наповнення бюджету. Тобто, якщо фірма працює, стабільно отримує прибутки, але не сплачує податки, то  маємо підстави для більш ретельного аналізу діяльності такого підприємства. Електронне звітування та співставлення інформації по контрагентах-ділових партнерах сьогодні дозволяє податківцям виявляти ризики досить оперативно», - запевнила Інна Степанюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...