• Головна
  • Прокуратура вимагає скасувати рішення про спорудження «Луцького діснейленду»
17:01, 10 січня 2013 р.

Прокуратура вимагає скасувати рішення про спорудження «Луцького діснейленду»

За зверненням нардепа від Всеукраїнського об`єднання «Свобода» Анатолія Вітіва прокуратура Волинської області внесла подання Луцькому міському голові з вимогою скасувати рішення виконкому про надання дозволу на розміщення групи торгових майданчиків у місті Луцьку на вулиці Глушець поблизу Центрального парку міста.

Зокрема, як інформує власкор Вголосу, Анатолію Вітіву надійшла відповідь за підписом прокурора Волинської області на депутатське звернення з приводу правомірності рішення виконавчого комітету Луцької міської ради про надання дозволу на розміщення групи торгових майданчиків у місті Луцьку на вулиці Глушець.

Згадане рішення міськвиконком прийняв іще 26 липня 2012 року, а депутати від «Свободи» неодноразово наголошували на його неправомірності, вбачаючи в цьому одну зі схем незаконного використання луцької землі. На звернення депутатів від «Свободи» різних рівнів із вимогами припинити використання подібних схем міська влада відповідала відписками про нібито «тимчасовість» зазначених споруд.

За результатами розгляду депутатського звернення встановлено, що цим рішенням виконкому приватному підприємцю Аллі Рожанській погоджено розміщення за вказаною адресою розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – «Луцький діснейленд». У подальшому управління містобудування та архітектури міської ради виготовило і видало підприємцю паспорт прив’язки розміщення цих споруд, як тимчасових.

Перевірка з’ясувала, що згідно з проектною документацією, розміщення двох тимчасових споруд за вказаною адресою передбачено на основі «геошурупів». За роз’ясненням Волинської філії науково-дослідного інституту «Діпромісто», відповідно до ДБН В.2.1-10-2009 №1 від 01.07.2011 року гвинтові палі (геошурупи) є одним із видів пальового фундаменту, а тому споруди, які опираються на них, не можуть вважатися тимчасовими, відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

На усунення виявлених порушень Луцькому міському голові внесене подання з вимогою скасувати рішення виконкому №500-3 від 26.07.2012 про надання дозволу на розміщення групи літніх торгових майданчиків на вулиці Глушець у місті Луцьку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...