• Головна
  • Клімчук вважає, що зоною ризику гіпертонії на Волині є чоловіки
15:00, 11 січня 2013 р.

Клімчук вважає, що зоною ризику гіпертонії на Волині є чоловіки

Більшу частину сільських голів Волині перевірили на наявність гіпертонічних захворювань. «Попередити ці захворювання значно дешевше, ніж їх лікувати! Ви про це повинні пам’ятати», - наголосив голова Волинської обласної адміністрації Борис Клімчук.

Тематичний короткостроковий семінар «Організаційно-правові аспекти забезпечення сталого розвитку сільських територій» тривав протягом трьох днів в обласному центрі Волині.

Як заявив заступник керівника апарату облдержадміністрації Роман Матвійчук, приблизно половина сільських голів Волині не з’явились на семінар. «А у тих, що все-таки приїхали, в більшої частини продіагностували підвищений тиск», - наголосив Матвійчук.

Своєю чергою, Борис Клімчук подякував присутнім за участь у такому семінарі та попрохав дбати про своє здоров’я та здоров’я громад загалом. Водночас очільник Волині зауважив, що найбільшою зоною ризику гіпертонічних хвороб є чоловіки, тому саме їм потрібно звернути увагу на своє здоров'я.

Крім того, губернатор наголосив на працьовитості голів, адже результати їхньої роботи говорять за них. Продовжити виїзний семінар присутні вирішили на базі Гіркополонківської сільської ради Луцького району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...