• Головна
  • Побачила світ нова книга про Волинь
12:02, 14 січня 2013 р.

Побачила світ нова книга про Волинь

Вийшла у світ нова книга краєзнавця, фотохудожника, власного кореспондента газети «Урядовий кур’єр» в області Валерія Мельника.Про це інформує сайт Волинської ОДТРК.

«Люблю тебе, Волинь!» – видання, здійснене на замовлення голови облдержадміністрації Бориса Клімчука, покликане підвищувати рівень екологічної культури юних волинян. Наклад книги — 2 тисячі примірників, її уже можна запитувати у бібліотеках області. У виданні — три розділи: перший присвячений  історії використання та охорони природних ресурсів на Волині. У другому йдеться про ресурсний потенціал природи краю.

Найперше, розповідає автор книги, вона буде цікава вчителям екології, географії, керівникам туристських гуртків, краєзнавцям. «Це, я думаю, що буде гарний посібник для того, хто хоче знати як використовувалася природа Волині упродовж багатьох віків», – підкреслив Валерій Мельник.

Дослідженням природи Волині Валерій Мельник займається уже понад тридцять років, він – один із небагатьох українських фотографів, які професійно  знімають дику природу. Автор десяти книг і фотоальбомів. З них два видання   -  «Шацький національний природний парк: історія і сьогодення», а також «Заповідна Волинь» є у фондах однієї з найбільших книгозбірень світу — бібліотеці Конгресу США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...