• Головна
  • У Луцьку буде школа журналістики на 2 дні
семінар
11:13, 18 січня 2013 р.

У Луцьку буде школа журналістики на 2 дні

семінар

Як відомо, засоби масової інформації – це четверта влада у сучасній громаді. Тому СГО «Молодіжна Платформа» вирішили допомогти молодим людям, які цікавляться, та бачать своє майбутнє у журналістиці, стати частинкою цієї влади. 
Тому 25 та 26 січня буде проводитися новий освітній проект для людей різного віку – школа журналістики «The journalism workshop».

Проект спрямований на навчання молодих людей журналістській справі, а також пропагування ролі ЗМІ у суспільстві серед молоді. Адже, журналістика, насамперед, є жанром мистецтва, що своїми творіннями інформує народ.

Журналіст – це нелегка професія, її називають однією із найнебезпечніших, адже вона охоплює усі сфери, та постійно знаходиться у рухомому світі інформативного потоку. Однак, це не заважає їй бути надзвичайно цікавою справою, у якій, насамперед, головні практика, знання та уміння. 
Саме практику, знання та уміння «Молодіжна Платформа» і планує реалізувати в освітньому проекті «The workshop journalism» 25-26 січня, що поєднує у собі різнопланові навчання у різних сферах журналістики, серед яких радіо-, теле-, інтернет- журналістика, а також журнальна та газетна журналістика. 

Для проведення навчальних занять будуть запрошені одні з провідних професіональних журналістів Волині. 

Учасниками школи можуть бути студенти усіх ВНЗ(незалежно від акредитацій), школярі, та усі, хто цікавиться журналістикою. 

Анкету на участь у школі можна заповнити до 00.00 23-го січня, перейшовши за посиланнямhttps://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=.. , 
або відправити заповнену анкету на е-mail[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...