• Головна
  • У луцького довгобуду над Стиром з’явився інвестор
14:01, 23 січня 2013 р.

У луцького довгобуду над Стиром з’явився інвестор

Підприємство «Волиньзовнішторгхліб» має намір реконструювати старі виробничі корпуси заводу «Електротермометрія», а також прилеглу територію.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 23 січня, коли виконком погодив дозвіл на розробку плану території підприємству «Волиньзовнішторгхліб»

Зі слів головного художника міста Ярослава Матвіїва, мова йде про корпуси «Електротермометрії», які знаходяться за супермаркетом «Наш край», що на вулиці Шевченка. 

Матвіїв розповів, що корпуси будували для заводу, втім так і не завершили будівництво. Каркаси будівель не використовуються вже понад 15 років. 

«Волиньзовнішторгхліб» викупило приміщення і нині має намір реконструювати їх та прилеглу територію. Мова - про ділянку від мосту на вулиці Шевченка до вулиці Ковельської по обидва боки річки Стир, до вулиці Набержної. Територію, зі слів Матвіїва, хочуть облагородити. 

Праворуч від річки (тобто на ділянці, де знаходиться супермаркет «Наш край») зі слів головного художника, згідно з Генеральним планом забудови Луцька можлива громадська забудова. А от на березі навпроти готелю «Світязь» згідно з планом - рекреаційна зона: парк чи сквер. 

«Тут можливо буде навіть пішохідний міст через річку», - зазначив посадовець.

Однак під що реконструюватимуть приміщення і саму територію замовники поки що не повідомили. 

«Згідно з законодавством підприємство повинне спочатку отримати дозвіл на розробку плану території. Вони повинні показати ідею, макет, що вони там бачать. Цей проект має пройти засідання архітектурної ради, виконавчого комітету і потім виноситися на сесію», - зазначив Матвіїв. 

Нагадаємо, що на початку 2011 року територію навпроти готелю «Світязь» вже почали розчищати. Спонсором цих робіт став підприємець В’ячеслав Алфьоров, який є генеральним директором ТзОВ «Волиньзовнішторгхліб» та одним із акціонерів готелю «Україна».

Тоді міський голова Микола Романюк такий вчинок називав проявом «соціальної відповідальності бізнесу». За задумами на території мали бути вело доріжки, теренкурні доріжки, лавочки і світильники. 

Сам В’ячеслав Алфьоров розповідав, що на території планувалися парк, місток, невелике озерце.

довгобуд2

довгобуд2

 довгобуд3

  довгобуд1

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...