• Головна
  • Луцьк ігноруватиме конкурс від Табачника?
17:00, 23 січня 2013 р.

Луцьк ігноруватиме конкурс від Табачника?

У Луцьку хочуть, аби освітяни ігнорували конкурс від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України зі знання російської мови серед учнів, – інформує «Волинська правда».

Про це йшлося на засідання постійної комісії Луцькради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту. 

Депутат Святослав Боруцький нагадав про рекомендацію управлінню освіти Луцької міської ради щодо проведення конкурсу з російської мови «Лукоморье».

«Ми вже дійшли до маразму, – сказав депутат. – Сам факт того, на мою думку, що Табачник знову призначений міністром освіти, це означає, що у нас всіх з вами буде робота. Як на вулицях, так і в раді, на комісії – скрізь».

Обранець луцької громади запропонував рекомендувати сесії Луцької міської ради підтримати проект рішення «Про рекомендацію управлінню освіти Луцької міської ради щодо проведення конкурсу з російської мови «Лукоморье» і не проводити даний конкурс.

«Тому що в нас, ви знаєте, привикли всі рекомендації обов’язково чи не обов’язково виконувати ще «поперед потяга, який їде». Тому я не сумніваюся, що дана рекомендація буде прийнята до уваги», - зауважив Боруцький.

Зрештою, комісія в особі Богдана Шиби, Андрія Осіпова, Святослава Боруцького та Олександра Магеровського підтримала проект рішення і рекомендувала його на розгляд сесії.

Довідка «ВП»

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник видав наказ про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу з російської мови для учнів 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів «Лукоморье».

У Правилах вказується, що конкурс проводиться з метою популяризації серед учнівської молоді знання мов, активізації та актуалізації вивчення російської мови в навчальних закладах; підвищення рівня знань з російської мови; розвитку дослідницьких здібностей учнів; підтримки та підвищення ефективності роботи вчителів російської мови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...