• Головна
  • На Волині зростає рівень дитячої злочинності
12:01, 24 січня 2013 р.

На Волині зростає рівень дитячої злочинності

Керівництво Волині не задоволене роботою фахівців, які відповідають за захист прав дітей. Адже торік з’явилася тенденція до зростання дитячої злочинності.

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук незадоволений роботою фахівців, які відповідають за захист прав дітей в області, адже минулого року з’явилася тенденція до зростання дитячої злочинності, пише zik.ua.

- Контроль в усіх напрямках послаблено. Ефективного результату чекали від соціальних інспекторів, яких у нас – 300. Однак, їхньої роботи поки не видно, – заявив Клімчук.

Голова облдержадміністрації дав завдання в кожному районі спланувати та скоординувати належним чином роботу гілок виконавчої влади та міського самоврядування: «Усі фахівці: чи то директори шкіл, чи то соціальні працівники мають між собою тісно співпрацювати і достеменно володіти інформацією про дітей з групи ризику. За потреби, оперативно реагувати. Особливо прискіплива увага – до неблагополучних сімей».

Крім цього, Борис Клімчук зобов’язав профільні служби до березня поточного року забезпечити житлом усіх дітей-сиріт, що досягли повноліття та випускаються із інтернатних закладів освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...