18:03, 24 січня 2013 р.

На Волині шукатимуть нафту

На Гончо-Бродівській площі розміром 497,3 кв км, яка розташована на території Володимир-Волинського, Ковельського, Локачинського, Рожищенського та Турійського районів, за умови погодження на сесії обласної ради, проводитимуть геологорозвідувальні роботи з вивчення покладів нафти та газу. Експертні висновки щодо перспектив цієї площі надійшли до Волинської облдержадміністрації від Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Геологи припускають, що на квадратному кілометрі площі можна буде видобувати від 2,5 до 20 тис. тонн умовного палива, зокрема очікуються видобувні запаси газу категорії С, які оцінюють в 490 млн. метрів кубічних та прогнозуються нафтові поклади. За аналогією з сусідніми родовищами, ймовірно ресурси залягають на глибинах 200-2500 метрів. Кількість вуглеводнів в газах, десорбованих з відкладів поліської серії, складає від 30 до 50%. За попередніми даними, запасів нафти і газу вистачить на 20 років промислової розробки.

Вивчивши матеріали фахівців, ОДА підготувала та подала на розгляд чергової сесії Волинської облради проект рішення про погодження НАК «Нафтогаз України» надання надр у користування з метою їх геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки вуглеводів, з подальшим видобуванням нафти і газу.

У разі позитивного рішення депутатського корпусу обласної ради геологічне вивчення нафтогазоносних надр здійснюватиметься за кошти НАК "Нафтогаз України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...