• Головна
  • Перевірка нерухомості перед покупкою від юридичної компанії «Rav Group» в Києві
Реклама
12:01, 11 січня 2020 р.

Перевірка нерухомості перед покупкою від юридичної компанії «Rav Group» в Києві

Реклама
Картинки по запросу Юридическая компания «Rav Group» в Киеве

Картинки по запросу Юридическая компания «Rav Group» в Киеве

Угоди з нерухомістю припускають величезні інвестиції, тому перед покупкою, необхідно провести юридичну перевірку об'єктів нерухомості з максимальною ретельністю і з урахуванням всієї доступної інформації про обставини угоди, включаючи послуги юристів по новобудовах. Щоб уникнути будь-яких проблем, які можуть представляти потенційний ризик для клієнта, і вибрати оптимальну модель для угоди з нерухомістю, скористайтеся послугами юридичної компанії «Rav Group» в Києві. Перейдіть на сайт ravgroup.kiev.ua і ознайомтеся з послугами перевірки та супроводу покупки нерухомості. Юридичне консультування з питань, пов'язаних з перевіркою нерухомості, проводять фахівці з великим досвідом і знаннями, тому справжність і легітимність документів вам гарантована.

Чому варто скористатися послугами компанії?

  • Юристи, зможуть убезпечити вас від ризику, завдяки перевірці правомочності документів на об'єкт нерухомості, квартиру;
  • Допоможуть знайти оптимальний варіант оподаткування при покупці;
  • Проведуть юридичну експертизу для виявлення і оцінки правових ризиків, пов'язаних з нерухомістю, включаючи державну реєстрацію об'єкта нерухомості;

Перевірка нерухомості на первинному ринку. Для тих, хто купує нерухомість на первинному ринку, варто перед покупкою скористатися послугами юриста, щоб бути впевненим в правомірності умов договору забудовника. Правовстановлюючі документи, ліцензія забудовника, технічні умови та паспорт на квартиру - все повинно відповідати законодавчим актам при введенні в експлуатацію.

Картинки по запросу проверка недвижимости

Картинки по запросу проверка недвижимости

Перевірка нерухомості на вторинному ринку. Для тих, покупців, хто вирішив придбати квартиру на вторинному ринку, щоб не потрапити в тенета обману, юристи компанії допоможуть перевірити правовстановлюючі документи, документи продавця, і оформити нерухомість з урахуванням правового поля.

Супровід угод від початку і до кінця гарантує юридичне оформлення з урахуванням законодавчої бази України. Юристи компанії «Rav Group» по нерухомості консультують з питань використання, продажу, покупки, оренди, успадкування, застави та інших процесів, пов'язаних з нерухомістю, надають юридичні послуги в сфері реєстрації нерухомості, готують претензії і відповіді, договори на управління нерухомістю, представляє інтереси клієнтів в переговорах і вирішенні спорів, об'єктивно і професійно. Скористайтеся послугами, вже сьогодні. Чекаємо ваших пропозицій!

Контактна інформація:

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 410

м. Лівобережна, БЦ "Новий"

(відділ по роботі з клієнтами)

м. Київ, вул. Голосіївська, 7

(технічний відділ)

Телефони:

+38 (050) 789 17 72

+38 (044) 337 70 57

+38 (063) 486 23 21

Джерело: https://ravgroup.kiev.ua/uslugi/proverka-soprovozhdeniya-pokupki-nedvizhimosti.html

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...