• Головна
  • Підприємці муситимуть погоджувати використання символіки Луцька
17:54, 25 січня 2013 р.

Підприємці муситимуть погоджувати використання символіки Луцька

Підприємці, які використовуватимуть у продукції символи Луцька, повинні будуть погоджувати зображення з міською радою, інакше – штраф.

Відповідне погодження передбачає "Положення про порядок використання символіки Луцька при здійсненні підприємницької діяльності". 

Положення рекомендувала ухвалити постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, молоді та спорту Луцькради 25 січня.

Як пояснив начальник управління розвитку підприємництва та реклами Олександр Козлюк, міська рада ще у 2008 році затвердила символи Луцька. Нею стали малий та великий герб міста, зображення Луцького замку та в’їзної вежі, прапор міста, пам’ятники Святому Миколаю та Лесі Українці і головний корпус Волинського національного університету імені Лесі Українки. 

Потреба затвердити положення виникла тому, що поки використання символіки ніяк не регулюється. 

«Сьогодні це питання ніяк не регламентується. Ви ж пам’ятаєте скандал, коли на туалетному папері зобразили Луцький замок?» - нагадав Козлюк.

Тоді низка депутатів міської та обласної рад висловлювали обурення, коли на предметі гігієни зобразили гордість міста. 

Відповідно до цього положення, підприємці, котрі продають продукцію із луцькою символікою, повинні зареєструвати її.

Процедура відбувається наступним чином: необхідно до міської ради подати заяву про реєстрацію товару, копію свідоцтва про держреєстрацію фізособи підприємця, а також ескіз виробу.

Далі документи розглядає робоча група за участі архітекторів. Після погодження робочої групи, рішення про дозвіл на використання повинен погодити виконком. 

Зі слів Козлюка, процедура триватиме близько двох тижнів і буде абсолютно безкоштовною. 

У разі, якщо підприємці продаватимуть товар із символікою Луцька, який не є зареєстрованим, то вони муситимуть сплатити адміністративний штраф: від 340 гривень для фізичних осіб та від 800 – для юридичних. 

До символіки, яка підлягає реєстрації, логотип міста не належить.

Козлюк підтвердив, що формально мають реєструватися навіть і картини із зображенням Луцька, які продають. Втім він зазначив, що до підприємців ставитимуться максимально лояльно. 

Рішення затверджуватиме найближча сесія міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...