• Головна
  • «Молодіжна Платформа» випустила молодих журналістів
школа
12:37, 27 січня 2013 р.

«Молодіжна Платформа» випустила молодих журналістів

школа

Освітній проект «The journalism workshop»  поєднав у собі різнопланові навчання у різних сферах журналістики: радіо-, теле-, інтернет- журналістика, а також журнальна та газетна журналістика. Тренерами школи стали професійні практикуючі журналісти Волині: Юрій Ричук, Еля Коротинська, Сергій Ткачук, Констянтин Яворський, Олена Бекеша та Інна Меліхова.

Під час школи учасники мали можливість ознайомитися зі специфікою роботи на радіо, на телебаченні, навчилися писати тексти для інтернет-видань, а також разом із тренерами віднайшли різницю між газетними текстами, та текстами для глянцевих журналів.

За словами організатора школи, прес-секретаря СГО «Молодіжна Платформа» Юлії Стасюк ця школа стала маленьким кроком для великого журналістського майбутнього молодих людей, що погодилися взяти участь у школі. Вона також наголосила, що подібні проекти в Луцьку будуть проводитися неодноразово, адже потреба у професійних журналістах постійно зростає.

- Приємно, що у Луцьку організували таку школу журналістики, адже справді були нові речі, які я для себе почерпнула. Це, мабуть, саме та річ (школа та будь-які інші подібні школи), якої не вистачає нашому місту, молодим людям, які хочуть розвиватися, і які сидять за моніторами й не прагнуть саморозвитку, – поділилася своїми враженнями одна із учасниць школи журналістики «The journalism workshop» Наталка Воскресенська.

По закінченню школи журналістики «The journalism workshop» усі учасники отримали сертифікати про участь, нові знання та натхнення опановувати професію журналіста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...