![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:03, 28 січня 2013 р.
У Луцькому дитсадку виявили спалах сальмонельозу
У Луцькому дитячому садку № 7 зафіксовано три випадки захворювання на сальмонельоз. Про це інформує "Під прицілом".
За попередніми даними, протягом місяця до луцьких інфекціоністів звернулось четверо осіб з підозрами на сальмонельоз. Однак хворобу підтвердили лише у трьох дітей. За словами завідуючої ДНЗ №7, де виховуються хворі діти, ці випадки були поодинокими тож спалаху захворюваності на сальмонельоз у дитсадку немає.
"У нас в чотирьох діток виявили інфекцію сальмонельозу. Вони могли захворіти вдома під час свят, тому що в дитячому садку санепідемслужба, представники із міського управління охорони здоров`я обстежували всіх працівників, та інфекції не зафіксували" - наголосила завідуюча ДНЗ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...