• Головна
  • Понад 80 багатодітних матерів на Волині отримали надбавки за особливі заслуги
18:03, 31 січня 2013 р.

Понад 80 багатодітних матерів на Волині отримали надбавки за особливі заслуги

Сьогодні відбулося засідання комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною, яку провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Ющак. Інформує «Волинська правда».

Члени комісії розглянули 158 клопотань голів райдержадміністрацій та міських (міст обласного значення) голів на встановлення (збільшення) пенсій за особливі заслуги перед Україною. Первинні документи усіх претендентів попередньо підготували та перевірили фахівці головного управління Пенсійного фонду України в області, тож всі члени комісії проголосували одноголосно за їх призначення. Повідомили у прес-службі Волинської ОДА. 

За результатами роботи комісії встановлені такі пенсії за заслуги: п’ятьом дружинам за померлих чоловіків, нагороджених за участь у Великій Вітчизняній війні орденами; двом дітям і дружині померлих воїнів-Афганців, нагороджених за бойові дії орденами і медалями «За відвагу»; воїну-афганцю, нагородженому орденом Червоної Зірки за бойові дії; семи особам, яким присвоєне почесне звання «Заслужений...»; одній особі, нагородженій орденом княгині Ольги; одній особі, нагородженій Грамотою Президії ВР Української РСР; двом, нагородженим орденами колишнього Союзу РСР; трьом депутатам районних рад 4-х скликань та 48 багатодітним матерям (чоловікам і дітям за померлих матерів). Також збільшено надбавки за особливі заслуги 88 багатодітним матерям.

Довідка «ВП»

Впродовж 2012 року комісією з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при обласній державній адміністрації проведено 32 засідання, на яких розглянуто 5040 клопотань з усіма необхідними документами на встановлення (збільшення) пенсій за особливі заслуги, в тому числі:

– ветеранам війни призначено 118 надбавок за заслуги;

– особам, нагородженим орденами України та колишнього СРСР, Грамотами Президії ВР Української РСР, та яким присвоєне почесне звання «Заслужений...» встановлено 129 пенсій за особливі заслуги;

– депутатам обласної, міських, районних рад чотирьох і більше скликань – 18 надбавок;

– багатодітним матерям, які народили 5 і більше дітей встановлено 314 пенсій за заслуги та збільшено 4461 таку пенсію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...